MAČVA POTVRDILA LIDERSKU POZICIJU

KOLUBARA – MAČVA 1:2

Nova radost za fudbalere “Mačve” i sve Šapčane koji verno navijaju za svoj gradski klub, podržavaju ga i bodre kada je to najpotrebnije! Utakmica 20. kola sa ekipom FK “Kolubara” u Lazarevcu završena rezultatom 1:2 (1:1), a crveno-crnima je donela nova tri boda, pa su stalni lideri Prve lige Srbije još jednom svojim kvalitetom potvrdili prvo mesto na tabeli sa 11 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu.

Strelac oba gola za “Mačvu” bio je Nemanja Lekanić i to u 39. minutu za izjednačenje i u 76. minutu utakmice za vođstvo od 1:2.

U narednom, 21. kolu, Šapčani dočekuju ekipu OFK „Odžaci“. Ovim putem iz kluba FK “Mačva” pozivaju sve navijače da u što većem broju dođu na stadion Mačve i podrže igrače u još jednoj borbi za nove bodove i novom koraku ka superligaškom društvu.